
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Output Type | Adjustable |
| Max Supply Voltage | 28 V |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Threshold Voltage | 2.9 V |
Stock: 4
Distributors
pcbx
Unit Price$0.51264
Ext.Price$0.51264
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51264 | $0.51264 |
| 10 | $0.40675 | $4.06750 |
| 25 | $0.37038 | $9.25950 |
| 50 | $0.33726 | $16.86300 |
| 100 | $0.30710 | $30.71000 |
| 300 | $0.29386 | $88.15800 |
| 500 | $0.28120 | $140.60000 |
| 1000 | $0.26588 | $265.88000 |
