
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 680 µF |
| Tolerance | 20 % |
| Life (Hours) | 1000 Hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 35 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 19
Distributors
pcbx
Unit Price$0.22301
Ext.Price$0.22301
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22301 | $0.22301 |
| 10 | $0.19831 | $1.98310 |
| 50 | $0.17635 | $8.81750 |
| 100 | $0.15298 | $15.29800 |
| 500 | $0.13270 | $66.35000 |
| 1000 | $0.12682 | $126.82000 |
| 3000 | $0.12120 | $363.60000 |
| 5000 | $0.11584 | $579.20000 |
