RXW681M1VSA-1020
Manufacturer:
Lelon
Mfr.Part #:
RXW681M1VSA-1020
Datasheet:
Description:
Aluminum Electrolytic Capacitors Radial,10.00mm×20.00mm Through Hole 680 µF 20 % 35 V
ParameterValue
Capacitance680 µF
Tolerance20 %
Life (Hours)1000 Hours
Max Operating Temperature105 °C
Min Operating Temperature-55 °C
PackagingBulk
Voltage Rating35 V