
| Parameter | Value |
|---|---|
| Memory Size | 256 Mb |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| RoHS | Compliant |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Packaging | Tray |
Stock: 357
Distributors
pcbx
Unit Price$2.85974
Ext.Price$2.85974
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.85974 | $2.85974 |
| 10 | $2.66567 | $26.65670 |
| 25 | $2.58445 | $64.61125 |
| 50 | $2.52803 | $126.40150 |
| 100 | $2.46562 | $246.56200 |
| 300 | $2.38302 | $714.90600 |
| 500 | $2.30318 | $1151.59000 |
| 1000 | $2.27155 | $2271.55000 |
