
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 24 |
| Frequency | 133 MHz |
| Interface | Parallel, SPI, Serial |
| Memory Size | 64 Mb |
| Memory Type | FLASH, NOR |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Access Time | 8 ns |
| Nominal Supply Current | 75 mA |
| Address Bus Width | 32 b |
| Density | 512 Mb |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Schedule B | 8542320050 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Stock: 96
Distributors
pcbx
Unit Price$4.56190
Ext.Price$4.56190
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.56190 | $4.56190 |
| 10 | $4.33022 | $43.30220 |
| 25 | $4.23703 | $105.92575 |
| 50 | $4.17377 | $208.68850 |
| 100 | $4.10537 | $410.53700 |
| 300 | $3.99619 | $1198.85700 |
| 500 | $3.88992 | $1944.96000 |
| 1000 | $3.78648 | $3786.48000 |
