
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 133 MHz |
| Interface | SPI, Serial |
| Memory Size | 1 Gb |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Address Bus Width | 32 b |
| Density | 1 Gb |
| Page Size | 512 B |
| Schedule B | 8542320050 |
| Memory Format | FLASH |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$12.50592
Ext.Price$12.50592
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.50592 | $12.50592 |
| 10 | $12.18480 | $121.84800 |
