

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz, 1 MHz to 150 MHz |
| Frequency Stability | ±20 ppm to ±50 ppm |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Output Format | CMOS |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
