| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Insertion Loss (dB) | 2.2 dB |
| Central Frequency | 1.8425 GHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
