
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Length | 1.1 mm |
| Height | 150 µm |
| Width | 900 µm |
Stock: 6038
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11060
Ext.Price$0.11060
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11060 | $0.11060 |
| 10 | $0.05530 | $0.55300 |
| 50 | $0.04973 | $2.48650 |
| 100 | $0.04472 | $4.47200 |
| 500 | $0.03952 | $19.76000 |
| 1000 | $0.03492 | $34.92000 |
| 3000 | $0.03340 | $100.20000 |
| 5000 | $0.03195 | $159.75000 |
| 10000 | $0.03018 | $301.80000 |
