
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| RoHS | Compliant |
| Length | 1 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 30 Ω |
| Height | 0.5 mm |
| Packaging | Reel |
| Width | 0.5 mm |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 2.5 A |
| DC Resistance (DCR) | 60 mΩ |
Stock: 1669
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01372
Ext.Price$0.01372
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01372 | $0.01372 |
| 10 | $0.00686 | $0.06860 |
| 50 | $0.00528 | $0.26400 |
| 100 | $0.00480 | $0.48000 |
| 500 | $0.00437 | $2.18500 |
| 1000 | $0.00402 | $4.02000 |
| 3000 | $0.00370 | $11.10000 |
| 5000 | $0.00341 | $17.05000 |
| 10000 | $0.00314 | $31.40000 |
| 30000 | $0.00290 | $87.00000 |
| 50000 | $0.00267 | $133.50000 |
