
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.88 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 60 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 40 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 4820
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02198
Ext.Price$0.02198
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02198 | $0.02198 |
| 10 | $0.01099 | $0.10990 |
| 50 | $0.00845 | $0.42250 |
| 100 | $0.00650 | $0.65000 |
| 500 | $0.00589 | $2.94500 |
| 1000 | $0.00534 | $5.34000 |
| 3000 | $0.00499 | $14.97000 |
| 5000 | $0.00466 | $23.30000 |
| 10000 | $0.00436 | $43.60000 |
| 30000 | $0.00408 | $122.40000 |
| 50000 | $0.00381 | $190.50000 |
| 100000 | $0.00356 | $356.00000 |
