
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 800 mΩ |
| Impedance | 120 Ω |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Length | 1 mm |
| Width | 500 µm |
| Height | 500 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
Stock: 4697
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01248
Ext.Price$0.01248
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01248 | $0.01248 |
| 10 | $0.00624 | $0.06240 |
| 50 | $0.00480 | $0.24000 |
| 100 | $0.00369 | $0.36900 |
| 500 | $0.00333 | $1.66500 |
| 1000 | $0.00301 | $3.01000 |
| 3000 | $0.00265 | $7.95000 |
| 5000 | $0.00244 | $12.20000 |
| 10000 | $0.00225 | $22.50000 |
| 30000 | $0.00216 | $64.80000 |
| 50000 | $0.00208 | $104.00000 |
| 100000 | $0.00198 | $198.00000 |
