
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| RoHS | Compliant |
| Length | 1 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 220 Ω |
| Height | 0.5 mm |
| Packaging | Reel |
| Width | 0.5 mm |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 500 mA |
| DC Resistance (DCR) | 700 mΩ |
Stock: 5500
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01310
Ext.Price$0.01310
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01310 | $0.01310 |
| 10 | $0.00655 | $0.06550 |
| 50 | $0.00504 | $0.25200 |
| 100 | $0.00388 | $0.38800 |
| 500 | $0.00352 | $1.76000 |
| 1000 | $0.00320 | $3.20000 |
| 3000 | $0.00284 | $8.52000 |
| 5000 | $0.00258 | $12.90000 |
| 10000 | $0.00235 | $23.50000 |
| 30000 | $0.00226 | $67.80000 |
| 50000 | $0.00218 | $109.00000 |
| 100000 | $0.00208 | $208.00000 |
