
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| RoHS | Compliant |
| Length | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Impedance | 60 Ω |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| Width | 0.8 mm |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 600 mA |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01674
Ext.Price$0.01674
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01674 | $0.01674 |
| 10 | $0.00837 | $0.08370 |
| 50 | $0.00644 | $0.32200 |
| 100 | $0.00495 | $0.49500 |
| 500 | $0.00449 | $2.24500 |
| 1000 | $0.00407 | $4.07000 |
| 3000 | $0.00377 | $11.31000 |
| 5000 | $0.00349 | $17.45000 |
| 10000 | $0.00323 | $32.30000 |
| 30000 | $0.00299 | $89.70000 |
| 50000 | $0.00277 | $138.50000 |
| 100000 | $0.00257 | $257.00000 |
