
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.2 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 850 mΩ |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 216
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01498
Ext.Price$0.01498
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01498 | $0.01498 |
| 10 | $0.00749 | $0.07490 |
| 50 | $0.00576 | $0.28800 |
| 100 | $0.00513 | $0.51300 |
| 500 | $0.00456 | $2.28000 |
| 1000 | $0.00410 | $4.10000 |
| 3000 | $0.00368 | $11.04000 |
| 5000 | $0.00331 | $16.55000 |
| 10000 | $0.00297 | $29.70000 |
| 30000 | $0.00267 | $80.10000 |
