
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.8 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 1.1 Ω |
| Max Current Rating | 50 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 7169
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02198
Ext.Price$0.02198
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02198 | $0.02198 |
| 10 | $0.01099 | $0.10990 |
| 50 | $0.00845 | $0.42250 |
| 100 | $0.00650 | $0.65000 |
| 500 | $0.00572 | $2.86000 |
| 1000 | $0.00504 | $5.04000 |
| 3000 | $0.00459 | $13.77000 |
| 5000 | $0.00418 | $20.90000 |
| 10000 | $0.00381 | $38.10000 |
| 30000 | $0.00347 | $104.10000 |
| 50000 | $0.00316 | $158.00000 |
| 100000 | $0.00287 | $287.00000 |
