
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 2 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 1.1 Ω |
| Max Current Rating | 50 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 6149
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01596
Ext.Price$0.01596
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01596 | $0.01596 |
| 10 | $0.00798 | $0.07980 |
| 50 | $0.00614 | $0.30700 |
| 100 | $0.00546 | $0.54600 |
| 500 | $0.00485 | $2.42500 |
| 1000 | $0.00434 | $4.34000 |
| 3000 | $0.00388 | $11.64000 |
| 5000 | $0.00347 | $17.35000 |
| 10000 | $0.00310 | $31.00000 |
| 30000 | $0.00277 | $83.10000 |
