
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.2 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 600 mΩ |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 772
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01622
Ext.Price$0.01622
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01622 | $0.01622 |
| 10 | $0.00811 | $0.08110 |
| 50 | $0.00624 | $0.31200 |
| 100 | $0.00556 | $0.55600 |
| 500 | $0.00495 | $2.47500 |
| 1000 | $0.00444 | $4.44000 |
| 3000 | $0.00398 | $11.94000 |
| 5000 | $0.00357 | $17.85000 |
| 10000 | $0.00320 | $32.00000 |
| 30000 | $0.00287 | $86.10000 |
