
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.8 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 900 mΩ |
| Max Current Rating | 50 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 22372
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01922
Ext.Price$0.01922
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01922 | $0.01922 |
| 10 | $0.00961 | $0.09610 |
| 50 | $0.00739 | $0.36950 |
| 100 | $0.00656 | $0.65600 |
| 500 | $0.00582 | $2.91000 |
| 1000 | $0.00522 | $5.22000 |
| 3000 | $0.00468 | $14.04000 |
| 5000 | $0.00420 | $21.00000 |
| 10000 | $0.00377 | $37.70000 |
| 30000 | $0.00337 | $101.10000 |
