
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 11 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 1 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02946
Ext.Price$0.02946
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02946 | $0.02946 |
| 10 | $0.01473 | $0.14730 |
| 50 | $0.01133 | $0.56650 |
| 100 | $0.01011 | $1.01100 |
| 500 | $0.00902 | $4.51000 |
| 1000 | $0.00813 | $8.13000 |
| 3000 | $0.00732 | $21.96000 |
| 5000 | $0.00659 | $32.95000 |
| 10000 | $0.00594 | $59.40000 |
| 30000 | $0.00535 | $160.50000 |
