
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.8 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 1 Ω |
| Max Current Rating | 50 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 587
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04070
Ext.Price$0.04070
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04070 | $0.04070 |
| 10 | $0.02035 | $0.20350 |
| 50 | $0.01565 | $0.78250 |
| 100 | $0.01399 | $1.39900 |
| 500 | $0.01251 | $6.25500 |
| 1000 | $0.01124 | $11.24000 |
| 3000 | $0.01010 | $30.30000 |
| 5000 | $0.00908 | $45.40000 |
| 10000 | $0.00816 | $81.60000 |
| 30000 | $0.00733 | $219.90000 |
