
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 300 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Max Current Rating | 400 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 5964
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01948
Ext.Price$0.01948
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01948 | $0.01948 |
| 10 | $0.00974 | $0.09740 |
| 50 | $0.00749 | $0.37450 |
| 100 | $0.00660 | $0.66000 |
| 500 | $0.00582 | $2.91000 |
| 1000 | $0.00525 | $5.25000 |
| 3000 | $0.00473 | $14.19000 |
| 5000 | $0.00427 | $21.35000 |
| 10000 | $0.00385 | $38.50000 |
| 30000 | $0.00347 | $104.10000 |
