
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Max Current Rating | 1 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 154
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02996
Ext.Price$0.02996
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02996 | $0.02996 |
| 10 | $0.01498 | $0.14980 |
| 50 | $0.01152 | $0.57600 |
| 100 | $0.01036 | $1.03600 |
| 500 | $0.00931 | $4.65500 |
| 1000 | $0.00839 | $8.39000 |
| 3000 | $0.00756 | $22.68000 |
| 5000 | $0.00681 | $34.05000 |
| 10000 | $0.00614 | $61.40000 |
| 30000 | $0.00554 | $166.20000 |
