
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 800 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 550 mΩ |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 865
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02970
Ext.Price$0.02970
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02970 | $0.02970 |
| 10 | $0.01485 | $0.14850 |
| 50 | $0.01142 | $0.57100 |
| 100 | $0.01015 | $1.01500 |
| 500 | $0.00902 | $4.51000 |
| 1000 | $0.00803 | $8.03000 |
| 3000 | $0.00715 | $21.45000 |
| 5000 | $0.00637 | $31.85000 |
| 10000 | $0.00567 | $56.70000 |
| 30000 | $0.00505 | $151.50000 |
