
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 19 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 30 mΩ |
| Max Current Rating | 5 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 2008
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01172
Ext.Price$0.01172
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01172 | $0.01172 |
| 10 | $0.00586 | $0.05860 |
| 50 | $0.00451 | $0.22550 |
| 100 | $0.00402 | $0.40200 |
| 500 | $0.00359 | $1.79500 |
| 1000 | $0.00328 | $3.28000 |
| 3000 | $0.00300 | $9.00000 |
| 5000 | $0.00274 | $13.70000 |
| 10000 | $0.00250 | $25.00000 |
| 30000 | $0.00228 | $68.40000 |
