
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 60 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 40 mΩ |
| Max Current Rating | 3.5 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 278
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02148
Ext.Price$0.02148
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02148 | $0.02148 |
| 10 | $0.01074 | $0.10740 |
| 50 | $0.00826 | $0.41300 |
| 100 | $0.00738 | $0.73800 |
| 500 | $0.00660 | $3.30000 |
| 1000 | $0.00593 | $5.93000 |
| 3000 | $0.00533 | $15.99000 |
| 5000 | $0.00479 | $23.95000 |
| 10000 | $0.00430 | $43.00000 |
| 30000 | $0.00386 | $115.80000 |
