SCCD75-330KT
Manufacturer:
Yanchuang
Mfr.Part #:
SCCD75-330KT
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 33 µH 10 % 130 mΩ
ParameterValue
DC Resistance (DCR)130 mΩ
Inductance33 µH
RoHSCompliant
Tolerance10 %
TypeWirewound
PackagingReel
Saturation Current1.2 A
Max Operating Temperature105 °C
Min Operating Temperature-25 °C
Height - Seated (Max)5.3 mm