
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 600 mΩ |
| Inductance | 22 nH |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 5 % |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 100 |
| Self Resonant Frequency | 2 GHz |
| Packaging | Reel |
| Current Rating | 300 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Core Material | Ferrite |
| Shielding | Unshielded |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00768
Ext.Price$0.00768
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00768 | $0.00768 |
| 10 | $0.00605 | $0.06050 |
| 50 | $0.00508 | $0.25400 |
| 100 | $0.00427 | $0.42700 |
| 500 | $0.00359 | $1.79500 |
