
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Inductance | 4.7 nH |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 0.3 nH |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 100 |
| Self Resonant Frequency | 4.8 GHz |
| Packaging | Reel |
| Current Rating | 400 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Core Material | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Shielding | Unshielded |
Stock: 3492
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01822
Ext.Price$0.01822
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01822 | $0.01822 |
| 10 | $0.00911 | $0.09110 |
| 50 | $0.00701 | $0.35050 |
| 100 | $0.00617 | $0.61700 |
| 500 | $0.00543 | $2.71500 |
| 1000 | $0.00494 | $4.94000 |
| 3000 | $0.00449 | $13.47000 |
| 5000 | $0.00408 | $20.40000 |
| 10000 | $0.00371 | $37.10000 |
| 30000 | $0.00337 | $101.10000 |
