
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Inductance | 1.5 nH |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 0.3 nH |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 100 |
| Self Resonant Frequency | 6 GHz |
| Packaging | Reel |
| Current Rating | 600 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Core Material | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | 1.1 mm |
| Shielding | Unshielded |
Stock: 834
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03044
Ext.Price$0.03044
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03044 | $0.03044 |
| 10 | $0.01522 | $0.15220 |
| 50 | $0.01171 | $0.58550 |
| 100 | $0.01044 | $1.04400 |
| 500 | $0.00931 | $4.65500 |
| 1000 | $0.00830 | $8.30000 |
| 3000 | $0.00740 | $22.20000 |
| 5000 | $0.00660 | $33.00000 |
| 10000 | $0.00589 | $58.90000 |
| 30000 | $0.00525 | $157.50000 |
