SDWL1005C82NJSTFM01
Manufacturer:
Sunlord
Mfr.Part #:
SDWL1005C82NJSTFM01
Datasheet:
Description:
Inductors, Coils, Chokes 0402(1005 Metric) SMD/SMT 82 nH 2.24 Ω Shielded Current Rating:130 mA
ParameterValue
Tolerance5 %
Height - Seated (Max)0.65 mm
PackagingReel
RoHSCompliant
Current Rating130 mA
DC Resistance (DCR)2.24 Ω
ShieldingShielded
Inductance82 nH