SDWL1005C9N5JSTFM01
Mfr.Part #:
SDWL1005C9N5JSTFM01
Datasheet:
Description:
Inductors, Coils, Chokes 0402(1005 Metric) SMD/SMT 9.5 nH Shielded 140 mΩ Current Rating:540 mA
ParameterValue
Tolerance5 %
Height - Seated (Max)0.65 mm
PackagingReel
RoHSCompliant
Current Rating540 mA
DC Resistance (DCR)140 mΩ
ShieldingShielded
Inductance9.5 nH