SDWL1005CR10JSTF
Mfr.Part #:
SDWL1005CR10JSTF
Datasheet:
Description:
Inductors, Coils, Chokes 0402(1005 Metric) SMD/SMT 100 nH 2.06 Ω Current Rating:130 mA
ParameterValue
Tolerance5 %
Height - Seated (Max)1.19 mm
PackagingReel
RoHSCompliant
Self Resonant Frequency1.5 GHz
Q Factor24
Current Rating130 mA
DC Resistance (DCR)2.06 Ω
Test Frequency250 MHz
Inductance100 nH