
| Parameter | Value |
|---|---|
| Threshold Voltage | 2.93 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Reset | Active Low |
| Reset Timeout | 1 s |
| Packaging | Reel |
Stock: 1366
Distributors
pcbx
Unit Price$0.58685
Ext.Price$0.58685
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58685 | $0.58685 |
| 10 | $0.45168 | $4.51680 |
| 25 | $0.40193 | $10.04825 |
| 50 | $0.35766 | $17.88300 |
| 100 | $0.31826 | $31.82600 |
