
| Parameter | Value |
|---|---|
| Threshold Voltage | 2.93 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.2 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Reset | Active Low |
| Reset Timeout | 100 ms |
| Packaging | Reel |
Stock: 1829
Distributors
pcbx
Unit Price$0.20525
Ext.Price$0.20525
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20525 | $0.20525 |
| 10 | $0.17739 | $1.77390 |
| 50 | $0.15331 | $7.66550 |
| 100 | $0.12644 | $12.64400 |
| 500 | $0.10428 | $52.14000 |
