
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Output Type | CMOS |
| Packaging | Reel |
| Number of Channels | 5 |
| Input Offset Voltage (Vos) | 5.6 mV |
| Hysteresis | 3 mV |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 77 dB |
| Propagation Delay | 6 ns |
| Output Current | 4 mA |
| Response Time | 6 ns |
| Type | Rail-to-Rail |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
