
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7 mm |
| Termination | Solder |
| Material | Brass, Gold |
| Packaging | Bulk |
| Depth | 7 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Gold |
| Impedance | 50 Ω |
| Contact Material(Contact Finish) | Brass |
| Frequency | 4 GHz |
| Orientation | Straight |
| Gender | Female |
| Body Material | Brass |
| Connector Type | Coaxial, SMB, Socket |
| Max Frequency | 4 GHz |
| Insulation Material | Polytetrafluoroethylene |
| Body Plating | Nickel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
