

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Bidirectional |
| Working Voltage | 9 V |
| Number of Channels | 1 |
| Breakdown Voltage | 10 V |
| Clamping Voltage | 15.4 V |
| Peak Pulse Power | 600 W |
Stock: 1564
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09082
Ext.Price$0.09082
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09082 | $0.09082 |
| 10 | $0.04541 | $0.45410 |
| 50 | $0.04091 | $2.04550 |
| 100 | $0.03686 | $3.68600 |
| 500 | $0.03333 | $16.66500 |
| 1000 | $0.03013 | $30.13000 |
| 3000 | $0.02724 | $81.72000 |
| 5000 | $0.02313 | $115.65000 |
