
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Unidirectional |
| Working Voltage | 24 V |
| Peak Pulse Current | 38.6 A |
| Number of Channels | 1 |
| Breakdown Voltage | 26.7 V |
| Clamping Voltage | 38.9 V |
| Peak Pulse Power | 1.5 kW |
| Voltage ESD Contact | 30 kV |
| Voltage ESD Air Gap | 30 kV |
Stock: 9502
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13181
Ext.Price$0.13181
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13181 | $0.13181 |
| 10 | $0.11825 | $1.18250 |
| 50 | $0.10608 | $5.30400 |
| 100 | $0.09462 | $9.46200 |
| 500 | $0.08439 | $42.19500 |
| 1000 | $0.07684 | $76.84000 |
| 3000 | $0.06997 | $209.91000 |
| 5000 | $0.06605 | $330.25000 |
