SMDRH105R-220MT
Mfr.Part #:
SMDRH105R-220MT
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 22 µH ±20 % 3.2 A 58 mΩ
ParameterValue
Tolerance±20 %
Height - Seated (Max)5 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
TypeWirewound
DC Resistance (DCR)58 mΩ
ShieldingShielded
Inductance22 µH
Saturation Current3.3 A
Current Rating3.2 A