SMDRH105R-330MT
Mfr.Part #:
SMDRH105R-330MT
Datasheet:
Description:
Inductors, Coils, Chokes SMD SMD/SMT 33 µH Shielded 810 mΩ
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)5 mm
PackagingReel
RoHSCompliant
DC Resistance (DCR)810 mΩ
Test Frequency100 kHz
ShieldingShielded
Inductance33 µH
Saturation Current2.7 A