| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 1 kHz |
| Type | LED |
| Max Supply Voltage | 55 V |
| Min Supply Voltage | 8.4 V |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.46205
Ext.Price$0.46205
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46205 | $0.46205 |
| 10 | $0.36499 | $3.64990 |
| 25 | $0.33220 | $8.30500 |
| 50 | $0.30235 | $15.11750 |
| 100 | $0.27519 | $27.51900 |
| 300 | $0.26319 | $78.95700 |
| 500 | $0.25172 | $125.86000 |
| 1000 | $0.23862 | $238.62000 |

