SZ1005K102CTF
Manufacturer:
Sunlord
Mfr.Part #:
SZ1005K102CTF
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 0402(1005 Metric) SMD/SMT 1 kΩ 100 mA
ParameterValue
Max Current Rating100 mA
RoHSCompliant
PackagingReel
Tolerance25 %
Length1 mm
Width500 µm
Height650 µm
Impedance1 kΩ
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-55 °C
Number of Lines1
DC Resistance (DCR)1.2 Ω