| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bag |
| Operate Time | 3 ms |
| Release Time | 2 ms |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Coil Voltage | 12 VDC |
| Contact Material | Tungsten |
| Switching Voltage | 1 kV |
| Must Release Voltage | 1.25 V |
| Contact Form | SPNO |
| Must Operate Voltage | 9 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
