
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 166.6 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V |
| Output Format | LVPECL |
| Base Resonator | Crystal |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
