
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 kΩ |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Drive Level | 1 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 21228
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11386
Ext.Price$0.11386
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11386 | $0.11386 |
| 10 | $0.05693 | $0.56930 |
| 50 | $0.05127 | $2.56350 |
| 100 | $0.04617 | $4.61700 |
| 500 | $0.03821 | $19.10500 |
| 1000 | $0.03162 | $31.62000 |
| 3000 | $0.03003 | $90.09000 |
| 5000 | $0.02852 | $142.60000 |
| 10000 | $0.02675 | $267.50000 |
