
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Number of Pins | 30 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Interface | Parallel |
| Output Current | 1.5 A |
| Logic Function | AND |
| Schedule B | 8542390000 |
| Max Supply Voltage | 34 V |
| Min Supply Voltage | 10 V |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 34 V |
| Load Voltage | 10 V to 34 V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Applications | General Purpose |
| Chemistry/Technology | DMOS |
| Step Resolution | 1, 1/2, 1/4 |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
Stock: 1069
Distributors
pcbx
Unit Price$1.59616
Ext.Price$1.59616
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.59616 | $1.59616 |
| 10 | $1.28325 | $12.83250 |
| 25 | $1.20117 | $30.02925 |
| 50 | $1.15675 | $57.83750 |
| 100 | $1.11397 | $111.39700 |
| 300 | $1.07260 | $321.78000 |
| 500 | $1.03276 | $516.38000 |
| 1000 | $0.99514 | $995.14000 |
| 3000 | $0.98569 | $2957.07000 |
| 5000 | $0.97633 | $4881.65000 |
