



| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Channels | 1 |
| Forward Voltage | 1.7 V |
| Forward Current | 25 mA |
| Rise Time | 32 ns |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Packaging | Reel |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Fall Time | 18 ns |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
