| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 135 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 26 |
| Radiation Hardening | No |
| Operating Supply Voltage | 280 V |
| Max Supply Voltage | 450 V |
| Min Supply Voltage | 50 V |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tube |
Stock: 103
Distributors
pcbx
Unit Price$5.19562
Ext.Price$5.19562
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.19562 | $5.19562 |
| 10 | $4.94765 | $49.47650 |
| 25 | $4.86911 | $121.72775 |
| 50 | $4.79182 | $239.59100 |
| 100 | $4.71575 | $471.57500 |
