| Parameter | Value |
|---|---|
| Trip Current | 320 mA |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Current Rating | 3 A |
| Packaging | Bulk |
| Hold Current | 160 mA |
| RoHS | Compliant |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
