

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ω |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
Stock: 581
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13805
Ext.Price$0.13805
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13805 | $0.13805 |
| 10 | $0.12351 | $1.23510 |
| 50 | $0.11050 | $5.52500 |
| 100 | $0.09816 | $9.81600 |
| 500 | $0.08720 | $43.60000 |
| 1000 | $0.07817 | $78.17000 |
| 3000 | $0.07007 | $210.21000 |
| 5000 | $0.06586 | $329.30000 |
